Stolní tenis v DalečíněProběhlo

Turnaj ve stolním tenise
V sobotu 10.3.2007 se v kulturním domě v Dalečíně uskutečnil 7. ročník turnaje amatérů ve stolním tenise. Při velmi dobré účasti (20 hráčů) se opět prosadili hráči z Dalečína. První místo vybojoval Jaroslav Balabán z Albrechtic, na druhém místě se umístil Ladislav Burša z Hlubokého, třetí místo obsadil Luboš Zbytovský, ml. z Dalečína a konečně čtvrtou, poslední ohodnocenou pozici získal Zítka z Bystřice nad Pernštejnem. Děkujeme sponzorům: WERA-WERK Bystřice nad Pernštejnem, Dita Bar Dalečín, Geodezie GP Bystřice nad Pernštejnem

   


Turnaj ve stolním tenise
V sobotu 25.2.2006 se v kulturním domě v Dalečíně uskutečnil 5. ročník turnaje amatérů ve stolním tenise. Při velmi dobré účasti (22 hráčů) se opět prosadili hráči z Dalečína. První místo vybojoval Jaroslav Balabán z Albrechtic, na druhém místě se umístil Luboš Zbytovský, ml. z Dalečína, třetí místo obsadil Ladislav Burša z Hlubokého a konečně čtvrtou, poslední ohodnocenou pozici získal Luboš Zbytovský st. z Dalečína.

   


Turnaj ve stolním tenise
V sobotu 12.2.2005 se v kulturním domě v Dalečíně uskutečnil 4. ročník turnaje amatérů ve stolním tenise. Slušné účast (17 hráčů, z toho 12 přespolních) poskytla účastníkům dobré sportovní zápolení. První místo vybojoval Jaroslav Kuda z Jimramova, na druhém místě se umístil Jaroslav Balabán z Albrechtic, třetí místo obsadil Josef Kolář z Borovnice a konečně čtvrtou, poslední ohodnocenou pozici získal Miroslav Hakl z Dalečína.

   


Turnaj ve stolním tenise
Dne 6.3.2004 proběhl v kulturním domě v Dalečíně 3.ročník turnaje amatérů ve stolním tenise. Díky poměrně slušné účasti ( 19 hráčů, z toho 12 přespolních ) se úroveň turnaje oproti předchozímu ročníku určitě zlepšila. Potěšitelné je, že v této konkurenci se dokázali prosadit někteří domácí hráči. Konečné pořadí: první místo vybojoval pan Jaroslav Balabán z Albrechtic, na druhém místě se umístil Luboš Zbytovský z Dalečína, třetí místo obsadil Tomáš Fryšhans z Brna a konečně čtvrtou, poslední ohodnocenou pozici, získal pan Jaroslav Bradáč z Kundratic.

   
   


Turnaj ve stolním tenise
V sobotu 22.3.2003 se v kulturním domě v Dalečíně uskutečnil 2. ročník turnaje amatérů ve stolním tenise. První místo vybojoval Petr Frišhans - Brno. Další pořadí: 2. Ladislav Burša - Hluboké, 3. Luboš Zbytovský - Dalečín, 4. Zdenek Kolář - Písečné.